Ön Kayıt Formu

Kişisel Verilerin korunması ile ilgili aydınlatma metnini okudum. Rota Exhibitions Turkey Fuarcılık A.Ş. tarafından yazılı ya da elektronik ortamda toplanan kişisel verilerimin, fuarlar hakkında bilgilendirilmem ya da fuar davetiye gönderimleri amacıyla 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında işlenmesini açık rızam ile onaylıyorum.

Souvenir Expo Hediyelik Eşya Fuarında Standınızı Hemen Alın

* Alanların doldurulması zorunludur.

Dekorasyon ürünleri, hediyelik eşyalar, ahşap figürler ve daha fazlası. Hatıralık Expo, ürünlerinizi sergilemek ve tüm dünyaya satmak için sizi bekliyor.

Siz de tekstil, dekorasyon, hediyelik eşya veya kozmetik üretimi gibi alanlarda üretim yapıyor ve yurt içi ve yurt dışı yüzlerce yeni müşteri adayıyla bağlantı kurmak istiyorsanız Souvenir Expo Turkey doğru adres. Burada yüzlerce yeni müşteri adayıyla tanışabilir ve souvenir (hediyelik eşya / hatıralık eşya) arayan firmalarla birçok ülkeye ihracat yapabilirsiniz.

Turizm cenneti Türkiye’den Dünya’nın dört bir yanına satış fırsatı yakalayan iş ortaklarımız arasına katılmak için hemen formu doldurun, Souvenir Expo Turkey’de siz de yerinizi alın. Detaylarla ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.

      
Katılımcı Stand Talebi 1
Güvenlik Kodunu Girin

İletişim Bilgileri

Rota Exhibitions Turkey Fuarcılık A.Ş.

Göktürk Merkez Mh. 1. Begonya Sk.
Arcadium Life 3 No: 2 / 102
Eyüpsultan İstanbul / TÜRKİYE

Tel:+90 212 812 62 66

www.rotaexhibitions.com.tr

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Souvenir Expo Turkey

Rota Exhibitions Turkey Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen Souvenir Expo Turkey Turistik Hediyelik ve Hatıra Eşya Fuarı 1-4 Aralık 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek.

İletişim

  • Rota Exhibitions Turkey Fuarcılık A.Ş.

  • Göktürk Merkez Mh. 1. Begonya Sk. Arcadium Life 3 No: 2 / 102 Eyüpsultan İstanbul / TÜRKİYE

  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.